Misja i wizja

Człowiek jest w centrum naszych starań, a jego zdrowie naszym priorytetem. Z tą misją każdego dnia tworzymy doskonałe produkty, ponieważ zależy nam na tym, aby ludzie byli zdrowi, szczęśliwi i mogli się realizować.

Biofarm to poznańska firma farmaceutyczna, która od ponad 30 lat dba o zdrowie pacjentów. W naszym portfolio znajduje się ponad 180 zarejestrowanych produktów, które dostępne są w całej Polsce oraz poza jej granicami. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie odważne myślenie całego naszego zespołu, który w trosce o zdrowie ludzi bezustannie poszukuje nowoczesnych rozwiązań terapeutycznych.

Nasze marki odpowiadają na najpilniejsze potrzeby społeczeństwa i wspierają pacjentów w leczeniu chorób cywilizacyjnych. Produkty firmy Biofarm polecają lekarze oraz farmaceuci, ponieważ wiedzą, że tworzymy jakość, która przyświeca nam na każdym etapie rozwoju i produkcji.

Zatrudniamy zespół składający się ze specjalistów oraz ekspertów, którzy codziennie realizują naszą misję firmową. Napędza nas pasja do tego co robimy, ponieważ przyświeca nam jeden cel - marzenie o zdrowiu wszystkich Polaków.